Wakacje w pełni, a biblioteka w Bełchatowie nie zwalnia tempa. Młodym czytelnikom proponuje niezwykłe i ciekawe zajęcia oraz zabawy. Tegoroczna oferta spędzenia wakacji w bibliotece jest bardzo różnorodna. Młodzi czytelnicy będą mogli w czasie wakacji wziąć udział w warsztatach, obejrzeć fantastyczne bajki i filmy lub wziąć udział zajęciach literacko-plastycznych.

W Papierolandii trwają już warsztaty, które cieszą się dużą popularnością. Ich uczestnicy poznają ciekawe, niebanalne sposoby tworzenia i ozdabiania prezentowych opakowań. Bardzo często najpiękniejszy nawet prezent bez odpowiedniego przybrania traci swój blask.
W Kinolandii na dzieci czekają fantastyczne bajki i filmy. Puzzlolandia codziennie kusi kolorowymi układankami. Dzieci i młodzież znajdą również kącik z planszówkami, klockami, a także malowankami.
Poza tym biblioteka zaprasza do odwiedzenia „Zaczarowanego świata bajek Walta Disneya”, gdzie podczas zajęć literacko-plastycznych na dzieci czeka mnóstwo zabawy.
Spotkania w bibliotece pozwalają nie tylko miło i ciekawie spędzić czas, ale również pobudzić wyobraźnię oraz fantazję dzieci. Udział w zajęciach jest bezpłatny.
Zobacz: Szczegółowy harmonogram zajęć wakacyjnych w bibliotece