userad40

„W drodze na najwyższe szczyty Afryki" - prelekcja Roberta Gondka w Klubie Podróżnika MCK Bełchatów

Zakończone


MCK w Bełchatowie zaprasza na spotkanie Klubu Podróżnika, które odbędzie się 21 lutego o godzinie 18:00, w sali teatralno – widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy. Gościem będzie Robert Gondek, który zaprezentuje prelekcję, pt. „W drodze na najwyższe szczyty Afryki"
Wstęp wolny.

Robert Gondek to prawdziwy pasjonat Afryki, który odwiedził już 20 krajów czarnego lądu. O pięciu z nich opowie podczas czwartkowej prelekcji.
"W drodze na najwyższe szczyty Afryki" to opowieść o najwyższych afrykańskich górach i o ich różnorodności. Zobaczymy pokryte lodowcami Kilimandżaro i Mount Kenya a na szczycie Mount Meru poczekamy na wschód słońca. Odbędziemy spacer po niezwykle kolorowych Górach Księżycowych w Ugandzie i w towarzystwie uzbrojonych żołnierzy wejdziemy na najwyższy szczyt Rwandy.

Podczas spotkania Klubu odwiedzimy goryle górskie w Rwandzie i szympansy w Ugandzie a także odkryjemy afrykańskie parki narodowe, pełne słoni, lwów, zebr, hipopotamów i przepięknych, kolorowych ptaków.
Na koniec spotkamy się z Tanzańskimi Masajami oraz Tamburyniarzami z Burundi i próbując afrykańskich przysmaków, zrelaksujemy się na rajskich plażach Zanzibaru.

Po będzie można nabyć książkę/album fotograficzny autorstwa Roberta Gondka, poświęcony Afryce.

Komentarze na fb

Informacje  • Bełchatów
    Plac Narutowicza 1A
  • 2019-02-21 18:00
    0000-00-00 00:00