Reklama firmy nie musi być droga. Promowanie firmy w internecie za pośrednictwem portalu LOOKALNIE.pl jest formą taniej reklamy w internecie. Twój jeden wpis w portalu może zaowocować podpisaniem nowego kontraktu, dzięki któremu znacząco wzrośnie sprzedaż Twoich produktów lub usług.  

Oddajemy do Twojej dyspozycji, profesjonalny portal informacyjno reklamowy, który stanowi wygodne i skuteczne narzędzie do promowania firmy i nawiązania kontaktów handlowych.


Jakie formy reklamy możesz wykorzystać do promocji firmy w internecie?

Możesz zamieścić bezpłatne ogłoszenia w kategorii motoryzacja, nieruchomości, usługi i praca.

Twoja kampania reklamowa może być prowadzona w formie reklamy display na stronach internetowych portalu.

Reklama Twojej firmy może mieć formę content marketingu (reklamy tekstowej) w postaci artykułu sponsorowanego lub innego dowolnego tekstu reklamowego.

Możesz zamieścić aktualną ofertę sprzedażową i ofertę promocyjną swoich produktów. Umieścić podstawowe informacje o firmie i marce.

Jeśli jesteś zainteresowany stworzeniem nowego kanału dystrybucji, możesz sprzedawać swoje produkty na platformie handlowej portalu.

Dzięki systemowi będziesz miał też dostęp do zapytań ofertowych zamieszczanych przez użytkowników portalu. System zleceń umożliwia wysyłanie i odbieranie wiadomości na nowe zapytania ofertowe, które są automatycznie sygnalizowane na stronie Twojego konta.

Wykorzystaj dostępne formy reklamy na portalu LOOKALNIE.pl do promocji firmy w internecie, sklepu internetowego lub strony internetowej!

Potrzebujesz więcej informacji napisz na adres kontakt@lookalnie.pl lub zadzwoń pod nr +48 501 771 071