Komitet Polityczny Prawa i Sprawiedliwości zaakceptował kandydaturę Piotra Wysockiego na prezydenta Bełchatowa. Piotr Wysocki jest wiceprzewodniczącym Rady Miejskiej z klubu PiS w Bełchatowie. Według informacji "Faktu" kandydat na prezydenta Bełchatowa pracuje w PGE KWB Bełchatów, gdzie zarabia ponad 100 tys. zł rocznie. Piotr Wysocki został też nowym przewodniczącym lokalnego Klubu Gazety Polskiej w Bełchatowie. Funkcję przewodniczącego objął po żonie Agnieszce, która na początku obecnej kadencji była wiceprezydentem miasta, a teraz pracuje w spółce córce PGE. - W bełchatowskiej kopalni jest dyrektorem ds. komunikacji i ma zarabiać miesięcznie nawet 60 tys. zł! - podaje "Fakt"
Piotr Wysocki zapewnia, że jeśli wygra wybory, zrezygnuje z pracy w PGE KWB Bełchatów.

Możesz udzielić poparcia dla swojego kandydata w wyborach samorządowych 2018, biorąc udział w sondażu przedwyborczym kandydatów na wójta gmin powiatu bełchatowskiego, burmistrza Zelowa i prezydenta Bełchatowa

Sondaż przedwyborczy kandydatów
Wydawca portalu lookalnie.pl umożliwia komitetom wyborczym i kandydatom płatne zamieszczenie spotów wyborczych. Materiały wyborcze mogą być publikowane w formie banerów reklamowych, materiałów video, artykułów, wywiadów.
Zapraszamy do kontaktu
zadzwoń: +48 501 771 071
napisz: kontakt@lookalnie.pl