userad40

Nie tylko STRAUSS GALA - wieczór z operetką i musicalem w MCK Bełchatów

Zakończone


Nie tylko STRAUSS GALA - koncert w wykonaniu Europejskiej Orkiestry Straussowskiej odbędzie się 30 listopada o godzinie 19:00, w sali teatralno – widowiskowej MCK Bełchatów.
Koncertem w wykonaniu Europejskiej Orkiestry Straussowskiej, pod dyrekcją Hansa-Petera Mansera, znakomici soliści – Anita Maszczyk, Monika Piechaczek, Anna Jankowiak, Jarosław Zawartko oraz Tomasz Traczy, przeniosą Państwa do Wiednia, gdzie od blisko 150 lat niezmiennie na balach króluje walc, a melodie operetkowe nuci niemal każdy mieszkaniec tego miasta.
W programie obok operetek – Hrabina Marica, Wesoła wdówka, Bal w Savoyu, Giuditta, Księżniczka czardasza, Kraina uśmiechu, Baron cygański, Zemsta nietoperza - znajdą się również fragmenty musicali - My fair Lady, Skrzypek na dachu, West side story, a także Czardasz Montiego oraz straussowskie polki, czardasze i walce.
Europejska Orkiestra Straussowska, licząca 40 osób, od kilku już lat z wielkim powodzeniem koncertuje w Polsce oraz w Chinach. W 2016 roku współpracę z orkiestrą rozpoczął wszechstronnie utalentowany, pochodzący z Wiednia dyrygent Hans-Peter Manser – szef Kammerorchester Vienna Sinfonietta, aranżer i kompozytor. W tym roku przygotuje i poprowadzi koncert Nie tylko STRAUSS GALA!

Bilety do nabycia w kasie MCK PGE Giganty Mocy.

Komentarze na fb

Informacje  • Bełchatów
    Plac Narutowicza 1A
  • 2018-11-30 19:00
    0000-00-00 00:00