Lokalny portal informacyjny to dobre miejsce dla firm, chcących zbudować profesjonalne, zarabiające na siebie zaplecze SEO, które będzie stanowić realną wartość przez wiele lat.
Dlaczego lokalny portal informacyjny to dobry pomysł na zaplecze SEO?
Zaleta, którą docenią szczególnie agencje marketingowe jest,
  • możliwość pozyskania linków wyglądających bardziej naturalnie
  • tworzenie linków dla stron z różnych branż
  • zakup reklam, bannerów, artykułów sponsorowanych i linków dla firm z innych branż
  • łatwe zdobywanie treści tworzonych przez użytkowników dzięki komentarzom pod artykułami czy bezpłatnym tekstom pisanym przez redaktorów-hobbystów
  • możliwość rozbudowy o dodatkowe serwisy - forum internetowe, katalog firm, lokalny serwis ogłoszeniowy
  • możliwość pozyskiwania linków do zaplecza dzięki patronatom medialnym
Co dokładnie otrzymujesz wybierając portal LOOKALNIE.pl

Decydując się na promocję firmy w portalu LOOAKALNIE.pl, możesz reklamować swoją firmę wybierając artykuły w portalu w których możesz umieścić linki do strony. Na Twoją prośbę możemy dodać 1 lub dwa komentarze do zamieszczonego artykułu. Możesz zamieścić wizytówkę internetową NAP w katalogu firm lokalnych, lub baner reklamowy. Otrzymujesz dostęp do zamieszczania bezpłatnie ogłoszeń i organizowanych wydarzeniach. Twoja firma dodatkowo promowana jest w social mediach (Facebook, Instagram, Twitter).
Działania reklamowe na portalu możesz prowadzić samodzielnie, ponieważ otrzymujesz pełen dostęp do panelu administracyjnego zaplecza.
Jeżeli chcesz, aby zaplecze zostało stworzone przez nas, prześlij nam niezbędne dane dostępowe wraz z pozostałymi wytycznymi do realizacji.