userad40

Klub Podróżnika odwiedzi grecką wyspę Thassos!

Zakończone


MCK w Bełchatowie zaprasza na kolejne spotkanie Klubu Podróżnika, który odbędzie się 15 listopada o godzinie 18:00, w sali koncertowej MCK. O greckiej wyspie Thassos opowie Sebastian Bielak.

Wakacje w środku jesieni? Czemu nie! Na kapryśną pogodę za oknem, Miejskie Centrum Kultury proponuje podróż do ciepłej Grecji! Przewodnikiem po wyspie Thassos będzie Sebastian Białek, który opowie o swoich ulubionych zakątkach wyspy, pokaże slajdowisko złożone z kilkuset zdjęć oraz zaprezentuje autorski film, pt. „Wyspa Thassos. Słoneczne plaże północnej Grecji”.

Jak mówi sam prelegent: „Bazując na własnym doświadczeniu, swoją prezentacją pragnę udostępnić szczegółowe informacje, potrzebne każdemu turyście do przyjemnego i bezpiecznego zwiedzania Thassos. Podczas prelekcji, widzowie zobaczą i usłyszą o efektownych krajobrazach oraz malowniczych, piaszczystych plażach, nadmorskich miasteczkach oraz portach, górskich wioskach przypominających żywe skanseny, tradycyjnych potrawach kuchni greckiej, o stylu życia i kulturze Tasyjczyków, lokalnej architekturze, atrakcjach turystycznych oraz infrastrukturze ułatwiającej turystom zwiedzanie wyspy”.
Wstęp wolny.

Sebastian R. Bielak – doktor nauk technicznych, fotograf, wykładowca, autor książek, wystaw fotograficznych oraz ponad setki artykułów i reportaży o tematyce przyrodniczej lub podróżniczej. Absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie oraz Politechniki Krakowskiej. Z wykształcenia inżynier, z zamiłowania – przyrodnik i podróżnik, zafascynowany dziką przyrodą Alaski. Prowadzi stronę internetową poświęconą przyrodniczym podróżom po Świecie (www.sebastianbielak.pl) oraz kanał YouTube („Podróże Bliskie Naturze”).

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.

Komentarze na fb

Informacje  • Bełchatów
    Plac Narutowicza 1A
  • 2018-11-15 18:00
    0000-00-00 00:00