"Firma na medal" to konkurs na najlepszą firmę w powiecie bełchatowskim w 2019 r. Organizatorem konkursu jest Starostwo Powiatowe w Bełchatowie. 

Do rywalizacji o tytuł "Firmy na medal" mogą przystąpić firmy prywatne prowadzące działalność z każdej branży. Firmy oceniane będą w 4 kategoriach:
• firma działająca od powyżej 1 roku do 3 lat,
• firma działająca powyżej 3 lat: średnie firmy powyżej 50 osób,
• lokalna firma rodzinna.

Nagrodą konkursową jest statuetka i certyfikat oraz możliwość zaprezentowania się na łamach pisma i stronie internetowej starostwa, oraz promocja firmy podczas imprez organizowanych przez Starostwo Powiatowe w Bełchatowie.

Zgłaszając firmę do konkursu poza ogólnodostępnymi informacjami o działalności, należy podać z ostatnich dwóch lat przychody, zyski, wymienić działania inwestycyjne, stan zatrudnienia, wykorzystanie unijnych i krajowych środków zewnętrznych, wykazać działalność charytatywną i przedsięwzięcia proekologiczne.

Kapitułę konkursu stanowią członkowie Zarządu Powiatu w Bełchatowie, przedstawiciele Bełchatowsko Kleszczowskiego Parku Przemysłowo Technologicznego, Regionalnej Izby Gospodarczej, Powiatowego Urzędu Pracy, Fundacji Rozwoju Gminy Zelów, Fundacji Rozwoju Gminy Kleszczów i Agencji Rozwoju Regionalnego „ARREKS”.

Zgłoszenia firm przyjmowane będą 15 lutego 2019 r.
Formularze zgłoszeniowe wraz z regulaminem dostępne są na stronie starostwa - Warto chwalić się swoimi sukcesami
http://www.powiat-belchatowski.pl/powiat-t70/aktualnosci-a75/warto-chwalic-sie-swoimi-sukcesami-r15251

Chcesz zwiększyć widoczność swojego biznesu w Google?
Zamieść bezpłatnie wizytówkę firmy w lokalnym katalogu firm na portalu lookalnie.pl

Wizytówka firmy Bełchatów