userad40

"Fabryka Śniegu" - spektakl na deskach sceny MCK

Zakończone


MCK w Bełchatowie zaprasza na spektakl dla dzieci, pt. „Fabryka Śniegu”, w wykonaniu teatru TRIP, który odbędzie się 18 listopada o godzinie 17:00, w sali teatralno – widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy.

Śnieg jesienią? Na scenie MCK wszystko jest możliwe! Ale spokojnie, chłodno nie będzie, choć aktorzy chorzowskiego teatru TRIP będą mieli za zadanie wykreować zimową aurę i sprowadzić do Bełchatowa śnieg! Malownicza pora roku będzie tu jednak tylko pretekstem do opowieści o szacunku i akceptacji w świecie, w którym nie ma dwóch takich samych istot, a każda jest wyjątkowa i niepowtarzalna.

O Spektaklu:
Hen daleko nad głowami, gdzie mróz szczypie za uszami, w podniebnym świecie nad chmurami, codziennie wrze praca. Obłoczek i Sopelka codziennie odbierają z Ziemi zamówienia na śnieg. Niestety pewnego dnia, z samego rana, wielka maszyna do produkcji śniegu ulega awarii . Nikt nie potrafi jej naprawić, nawet inżynier Złota Łapka. Dzielni pracownicy Fabryki muszą jak najszybciej poradzić sobie z tą kryzysową sytuacją. Czy uda się wyprodukować śnieg na czas? Co z tym wspólnego ma przebiegły i wściekły do czerwoności Karol Yfer? oraz czy dzieci będą w stanie pomóc bohaterom w ich kłopotach?

Bilety w cenie 15 zł dostępne są w kasie MCK PGE Gigantów Mocy oraz internetowo: https://bit.ly/2HJQ7Er​
Wydarzenie realizowane jest w ramach Teatralnej Jesieni.

Komentarze na fb

Informacje  • Bełchatów
    Plac Narutowicza 1A
  • 2018-11-18 17:00
    0000-00-00 00:00