userad40

„Dusza śpiewa" - koncert Grażyny Brodzińskiej w MCK Bełchatów

Zakończone


„Dusza śpiewa" - koncert Grażyny Brodzińskiej w MCK Bełchatów odbędzie się 6 kwietnia o godzinie 19:30, w sali teatralno – widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy.

Tej wyjątkowej Artystki nie trzeba nikomu przedstawiać - Grażyna Brodzińska jest bez wątpienia niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady, wielką divą operetkową, następczynią swoich znakomitych poprzedniczek – Barbary Kostrzewskiej, Beaty Artemskiej czy Wandy Polańskiej. Wspaniale kontynuuje najlepsze tradycje polskiej operetki i musicalu. Utalentowana, pełna uroku osobistego i wdzięku – znakomicie wciela się w role kreowanych przez siebie bohaterek, a jej kunszt wokalny zachwyca swobodą interpretacyjną, poczuciem humoru i nieograniczonymi możliwościami. Repertuar artystki obejmuje klasyków gatunku, jak m.in. Offenbach, Strauss, Kálmán, Abraham, ale też i największe przeboje światowego musicalu.
W każdym zresztą gatunku muzycznym Grażyna Brodzińska odnajduje się znakomicie, dowodząc tym samym, że nie ma muzyki lepszej i gorszej, że może być jedynie źle wykonana. W koncercie „Dusza śpiewa" Artystce towarzyszy na scenie energetyczny Kosma Band.

Zapraszamy na wyjątkowy koncert, jakim z pewnością będzie spotkanie z pierwszą damą polskiej operetki. W programie usłyszymy wiązankę najpiękniejszych melodii operetkowych, musicalowych, przebojów muzyki filmowej i muzyki światowej.

Bilety w cenie: 75 zł (Balkon), 90 zł (Sektor II) oraz 110 zł (Sektor I) do nabycia w kasie MCK PGE Gigantów Mocy.
Organizatorem koncertu jest Impresariat Artystyczny ADRIA

Komentarze na fb

Informacje  • Bełchatów
    Plac Narutowicza 1A
  • 2019-04-06 19:30
    0000-00-00 00:00