userad31

Biała sobota w ZUS dla lekarzy

[ Inna oferta ] Usługi

Zakońoczne
Wygasa Zakończone ( sob 13 paz 2018 09:00:00 )
Kontakt Wyślij wiadomość
kontakt@lookalnie.pl
Miejscowość Bełchatów
Wszystkie ogłoszenia użytkownika


115 0

W sobotę 13 października w godz. od 9:00 do 13:00, Oddział ZUS w Tomaszowie Mazowieckim i podległych mu jednostkach terytorialnych w Bełchatowie, Piotrkowie Trybunalskim, Radomsku, Skierniewicach, Opocznie i Rawie Mazowieckiej, zapraszają lekarzy na Białą sobotę w ZUS.
Na salach obsługi klientów na lekarzy zainteresowanych wystawianiem elektronicznych zwolnień lekarskich (e-ZLA) czekać będą eksperci ZUS, którzy wyjaśnią jak krok po kroku założyć profil na Platformie Usług Elektronicznych PUE ZUS, pomogą w uzyskaniu bezpłatnego certyfikatu ZUS służącego do podpisania e-ZLA, oraz pokażą jak proste jest wystawianie elektronicznych zwolnień lekarskich.

Prosimy o zabranie ze sobą dowodu osobistego, telefonu komórkowego oraz informacji o aktualnym adresie e-mail oraz pendriva lub laptopa. W sobotę 13 października, w godzinach od 9:00 do 13:00 zapraszamy lekarzy do naszych jednostek:

- Oddział ZUS w Tomaszowie Mazowieckim – ul. Mościckiego 40/42
- Inspektorat w Bełchatowie – ul. Wojska Polskiego 69
- Inspektorat w Opocznie – ul. Moniuszki 1
- Inspektorat w Piotrkowie Trybunalskim – ul. Armii Krajowej 9
-Inspektorat w Radomsku – ul. Piastowska 24 a
- Inspektorat w Skierniewicach – Al. Niepodległości 5
- Biuro Terenowe w Rawie Mazowieckiej – ul. Solidarności 1a

Pamiętajmy, że od 1 grudnia br. lekarze będą mogli wystawiać wyłącznie zwolnienia w formie elektronicznej a zielone papierowe druczki zwolnień tzw. ZUS ZLA – przejdą do lamusa. Obecnie do ZUS na terenie województwa łódzkiego wpływa 42procent zwolnień w formie elektronicznej.


pokaż trasę z:
do Wojska Polskiego 69 , Bełchatów